Karakteristik pwodwi:
1. Opsyon koulè anpil: Pou kreye yon spektak vizyèl ki atire, limyè ki ap dirije pisin kaskad yo vini nan yon varyete koulè, ki gen ladan wouj, ble, vèt, jòn, koulè wouj violèt, ak blan.
2. Ki dire lontan ak dirab: Kontrèman ak limyè enkandesan, ki gen yon lavi ki pi kout epi ki gen plis tandans kraze, limyè ki ap dirije pisin kaskad gen yon wo degre de rezistans epi yo ka dire pi lontan pase anpoul konvansyonèl yo.
3. enpèmeyab: limyè ki ap dirije pisin kaskad yo konplètman an sekirite pou itilize nan zòn akwatik paske yo fèt pou kenbe ekspoze a dlo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Evalyasyon IP | IP68 ki enpèmeyab |
| Antre vòltaj | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Pouvwa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Fonksyon | RGB + CCT Chanje + gradyasyon |
| Tanperati koulè | RGBW |
| Materyèl | Aliminyòm + PMMA |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Kontwòl | Remote kontwòl |
Imaj detaye:





Limyè kaskad pisin ki ap dirije yo se solisyon ekleraj modèn ak ba enèji ki vini nan yon varyete koulè ak modèl pou amelyore estetik pisin ou an. Anplis de sa nan ajoute valè ayestetik, limyè sa yo amelyore sekirite naje lè yo ofri pi bon ekleraj posib pandan tout jounen an ak nan mitan lannwit.
Itilizasyon:

- Pisin: Lè w enstale limyè ki ap dirije kaskad pisin alantou perimèt yon pisin oswa nan karakteristik dlo ki deja egziste, natasyon yo antoure pa yon spektak vizyèl etonan.
- Kaskad dlo: Ekleraj kolore ki soti nan limyè ki ap dirije pisin kaskad ka bay yon touche nan distenksyon ak apèl nan kaskad dlo nan tou de anviwònman kay ak komèsyal yo.
- Spa ak basen cho: Pou kreye yon atmosfè trankil ak abondan pou detant, anviwònman spa ak basen cho ka benefisye de itilizasyon limyè ki ap dirije kaskad pisin.
