Karakteristik pwodwi:
1. Yon pakèt koulè: Limyè pisin ki ap dirije a gen 16 koulè sèl ak 4 mòd dinamik, ki gen ladan flash, strobe, fennen, ak lis. Ou ka chwazi mòd ou vle a lè l sèvi avèk yon 24-bouton kontwòl remote. Yon sèl kontwòl remote ka itilize pou opere plizyè limyè pisin.
2. Bon jan kalite serye: Limyè pisin anba dlo a konstwi nan materyèl PC prim, li konplètman submersible, epi li reziste tanperati ak korozyon. Li se IP68 ki enpèmeyab epi li gen epoksidik vide andedan pou fè li konsa, pwoteje li kont domaj dlo.
PwodwiEspesifik:
| Sous limyè | dirije |
| Pouvwa | 12W 18W 24W |
| materyèl | ABS UV |
| koulè limyè | Jòn/blan/RGB/RGB |
| Faktè pouvwa | >90 pousan |
| Style | Modèn |
| Nivo ki enpèmeyab | IP68 |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Antre vòltaj (V) | AC/DC 12V/24V |
| Flux lumineux lanp (lm) | 140lm / w; 160lm/w |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Tanperati travay (degre) | -20~50 |
Imaj detaye:




Itilizasyon


