Dekri teren
Voye rechèch

Karakteristik:
● Segondè bon jan kalite ak pri ki ba
● Livrezon nan tan
● Vibration rezistan Fasil pou transpòte ak enstale
● Kò ak ekselan konsepsyon jere tèmik
● Koulè diferan pou chwazi ou
Spesifikasyon:
| Non pwodwi | Limyè pisin anba dlo |
| Kalite atik | Limyè pisin, limyè pisin anba dlo |
| Antre vòltaj (V) | 12V / 24V AC / DC |
| Pouvwa | 10W-24W |
| Koulè | 2800-6500K |
| Ang ekleraj | 120 degre |
| Tanperati travay | Soti nan -20 degre rive nan 45 degre |
| Ki enpèmeyab | IP68 |
Deskripsyon:









FAQ
K: Èske ou komès konpayi oswa manifakti faktori?
A: Nou se manifakti faktori, faktori nou an sou 30, 000 mèt kare.
K: Konbyen tan se peryòd pwodiksyon an?
A: An jeneral, li pran apeprè 15-20 jou.
K: Kouman sou MOQ a?
A: MOQ se 1pc.
K: Hong lontan se garanti a?
A: garanti a se 1 ane.
K: Ki tèm peman an?
A: 30 pousan T/T depo anvan pwodiksyon ak, 70 pousan T/T anvan shippment.

