
Karakteristik:
● ABS plis PC lanp kò, solid ak dirab.
● SMD2835, 100lm/w, Epistar oswa Bridgelux chip mak.
● Ki enpèmeyab, pa gen okenn tranbleman, pa gen okenn zòn nwa.
● Koulè kò: Blan oswa Customized.
● Gwosè twou miltip, koulè pou seleksyon fasil.
● Mi monte enstalasyon, ak Pwodwi pou Telefòn, enstalasyon fasil.
Spesifikasyon:
| Non pwodwi | Limyè pisin anba dlo |
| Puissance | 18w / 24w / 36w |
| Koulè | Koulè RGB Chanje / Single koulè |
| Evalyasyon IP | IP 68 |
| Voltage | 12V |
| Dirije Sous | SMD2835 |
| Lumen | 100lm/w |
| Tanperati Koulè | 2700-7000K |
| Garanti | 2-3 ane |
| Sètifikasyon | CE, EMC, LVD, RoHS |
Deskripsyon:









FAQ
Q1. Ki sa ki sou tan an plon?
A: Egzanp bezwen 3-5 jou, tan pwodiksyon an mas bezwen 1-2 semèn pou kantite lòd.
Q2. Èske li ok pou enprime logo mwen an sou pwodwi limyè dirije?
A: Wi. Tanpri enfòme nou fòmèlman anvan pwodiksyon nou an epi konfime konsepsyon an premye ki baze sou echantiyon nou an.
Q3: Ki jan fè fas ak defo a?
A: Premyèman, pwodwi nou yo pwodui nan sistèm kontwòl kalite strik ak pousantaj ki defektye yo pral mwens pase 0.2 pousan.
Dezyèmman, pandan peryòd garanti a, nou pral voye nouvo limyè ak nouvo lòd pou ti kantite.
Pou pwodwi pakèt ki defektye, nou pral repare yo epi voye yo ba ou oswa nou ka diskite sou solisyon an ki gen ladan re-rele selon sitiyasyon reyèl.

