
Karakteristik:
● Segondè Klate & Konsomasyon ba 8w Slim LED Panel Light te fè nan prim dirije ki ba ou pi wo lumèn ak pi ba pouvwa.
● Klate sa a 8W 800lm dirije plafon limyè ekivalan a 150W tradisyonèl limyè enkandesan. Konsomasyon pouvwa se mwens pase anpoul enkandesan. Ekonomize jiska 90 pousan bòdwo elektrisite ou chak mwa.
● Konsepsyon Round la fè li pi elegant ajoute yon gade élégance nan enteryè chanm ou.
● Wide Aplikasyon pafè pou twalèt, sal lesiv, sal k ap viv, kwizin, chanm, koulwa, ekleraj biwo.
Spesifikasyon:
| Non pwodwi | 8w Slim LED Panel Light |
| Puissance | 8W |
| Voltage | 220V |
| Koulè ekleraj | Cool Blan |
| Fòm | wonn |
| Itilizasyon/Aplikasyon | Andedan kay la |
| Tanperati Koulè | 5000-6500 K |
| Antre Voltage | 220V |
| Angle gwo bout bwa | 180 degre |
| Koulè | Cool Blan |
Detay pwodwi:






Poukisa chwazi nou?
Nou ap bay lazè anpoul ki ap dirije sèvis maketing kliyan nou yo. Pwodwi yo ofri yo fabrike dapre estanda yo ansanm avèk èd nan materyèl ki byen teste ak dènye teknoloji a. Anplis de sa, pwodwi sa yo yo lajman aplodi pa kliyan nou yo pou konsepsyon rezistan, rezistans domaj, itilizasyon fasil, ak lavi sèvis ki pi long.

