
Deskripsyon Product
1. Pa gen okenn tach nwa ak limyè a gaye inifòm nan klète;
2. Avèk rezo griyaj ak kouvèti bò doub-anti-ekla;
3. Konstriksyon ki enpèmeyab ak yon evalyasyon pwoteksyon IP66;
4. Enstale yon tiyo presyon lè pou verifye si presyon lè enteryè ak eksteryè egal.
5. Multi-koulè ak sistèm kontwòl DMX512; echèl gri jiska klas 65536; ak pousantaj rafrechisman 4K.
PARAMÈT:
| Pouvwa | 18W |
| Gwosè | L1000 * W28 * H74MM |
| Ki ap dirije chip | Osram |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Efikasite limyè | 90-120LM/W |
| Nivo pwoteksyon | IP67 |
| Faktè pouvwa | 0.95 |
| CCT | 2700-7500K |
| Koulè lanp | Gri nwa |
| Koulè limyè | RGB, W/WW/R/G/B ki disponib |
| Voltage | DC24V |
| Ang gwo bout bwa | 10 * 45 degre |
| Dire lavi | 50,000èdtan |
| Tan garanti | 3-5ane |
| Sètifika | CE & ROHS, CCC, ISO9001 |
Plis Foto:


Zòn aplikasyon:
1) Ekleraj anbyans pou ba, sal dans
2) Ekleraj pou tablo afichaj, faktori, hotle, bilding nan miray deyò a
3) Ekleraj pou bilding jaden, lave miray pou ba, klib, pon, etap, plas


FAQ
Q1: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
Nou se yon manifakti, ak R & D ak atelye pwodiksyon estanda segondè;
Q2: Èske w gen demann MOQ la?
Nòmalman MOQ se 300pcs, men nou ka fè atik Customized nan mwens kantite;
Q3: Ki tan pwodiksyon an?
Tan an livrezon 3-7 jou travay pou echantiyon yo, ak 10-15 jou travay pou lòd an gwo. Sa depann de estil ak desen ou chwazi;
Q4: Ki tan garanti pou pwodwi ou yo? Si nenpòt ki kase, kisa mwen pral fè?
3-5 ane garanti pou pifò nan pwodwi nou yo. Pandan tan garanti, nou pral fè aranjman pou nouvo ranplasman ou gratis pou atik ki kase yo.
Q5: Èske mwen ka jwenn OEM / ODM pwodwi Customized pou aplikasyon espesyal?
Natirèlman, nou bay OEM ak ODM sèvis, konsepsyon ak pwodwi selon kondisyon kliyan yo. Pou egzanp, diferan longè, dyamèt, vòltaj diferan ak pi wo efikasite lumèn nan dirije, IP Klas elatriye.
