Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik
1. Limyè anbyen achitekti kreye yon atmosfè cho ak envite, amelyore estetik jeneral nenpòt espas.
2. Opsyon ekleraj versatile li yo pèmèt pou personnalisation kostim nenpòt atitid ou vle oswa anbyans.
3. Konsepsyon an dous ak modèn entegre ak nenpòt dekorasyon san pwoblèm, ajoute yon touche nan bagay konplike nan nenpòt chanm.
Spesifikasyon:
| Gwosè | 100cm 120cm |
| Pouvwa | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Tanperati travay (C) | -20~ 50 |
| Travay pou tout lavi (èdtan) | 50000 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Antre vòltaj | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontwòl | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Klas | IP65 Deyò |
| Materyèl | Die-cast aliminyòm |
| Dimansyon | L250/500/1000*W27*H48mm |
| Kontwòl | Kontwolè Romote |
imaj detaye:




Itilizasyon:


sou nou:


