Karakteristik:
Youn nan karakteristik prensipal yo nan limyè dekoratif se adaptabilite yo. Pwodwi sa yo vini nan yon varyete de estil ak desen, ki vle di ke ou ka jwenn youn ki parfe adapte gou pèsonèl ou ak preferans style. Soti nan chandelye òneman ak limyè pendant dous ak minimalist, gen opsyon kontinuèl yo chwazi nan.
Yon lòt aspè enpòtan nan limyè dekoratif se fonksyonalite yo. Pwodwi sa yo pa sèlman vle di yo dwe bèl, men yo tou yo fèt yo bay ase ekleraj pou espas ou. Si ou bezwen ekleraj travay pou biwo lakay ou oswa ekleraj anbyen pou chanm k ap viv ou a, limyè dekoratif ka bay tou de.
Spesifikasyon:
| Gwosè | 100cm 120cm |
| Pouvwa | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Tanperati travay (C) | -20~ 50 |
| Travay pou tout lavi (èdtan) | 50000 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Antre vòltaj | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontwòl | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Klas | IP65 Deyò |
| Materyèl | Die-cast aliminyòm |
| Dimansyon | L250/ 500/1000 * W27 * H48mm |
| Kontwòl | Kontwolè Romote |
imaj detaye:




Epè aliminyòm kò lanp, fò ak dirab.
Itilizasyon:


Limyè dekoratif yo pa sèlman pou kay, men tou pou espas komèsyal tankou restoran, ba, ak kafe.
sou nou:


FQA:
1.Ou gen yon valè minimòm lòd?
A: Nou pa gen yon valè minimòm lòd, men nou sijere kòmande nan pi gwo kantite yo resevwa pi bon pri ak pousantaj anbake.
2. Ki metòd anbake ou a?
A: Nou ka bato lòd ou pa lè, lanmè, oswa eksprime courrier.
3.Ki jan mwen peye pou lòd mwen an?
A: Nou aksepte divès metòd peman, ki gen ladan PayPal, T/T.
