Karakteristik pwodwi:
1. Waterproof: Avèk yon evalyasyon enpresyonan IP67, lanp sa yo konplètman ki enpèmeyab, fè yo pafè pou anviwònman deyò kote yo ta ka rankontre lapli ak divès kalite eleman move tan.
2. Enèji -efikas: Lanp pou machin pou lave mi yo itilize pouvwa teknoloji ki ap dirije a, ki bay efikasite enèji eksepsyonèl ki ka mennen nan pi ba bòdwo enèji.
3. Artisanat eksepsyonèl: lanp IP67 ki enpèmeyab pou lave miray yo bati ak materyèl prim ki fèt pou kenbe menm kondisyon metewolojik ki pi di.
4. Versatile: lanp sa yo ka byen -regle pou dirije limyè jisteman kote ou bezwen li, pafè pou aksantué detay achitekti oswa montre travay atistik.
5. Enstalasyon -gratis: Lanp sa yo fèt pou konfigirasyon san efò epi yo vini nan yon varyete gwosè ak estil pou anfòm nenpòt aplikasyon parfe.
PwodwiSpesifikasyon:
| Gwosè | 100cm 120cm |
| Pouvwa | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Non pwodwi | Dirije Wallwasher limyè |
| Voltage | DC 24V/AC85-265V |
| CCT | Monokolor, RGB, RGBW |
| Kontwòl | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Klas | IP65 Deyò |
Imaj detaye:





Eksperyans klere nan lanp IP67 ki enpèmeyab pou lave miray, pafè pou transfòme tou de espas andedan ak deyò ak efè ekleraj mayifik. Fèt pou durability, lanp prim sa yo bati pou andire move tan, sa ki fè yo chwa pafè a pou bezwen ekleraj deyò ou yo. Blog sa a pral eksplore karakteristik ak aplikasyon pou lanp IP67 ki enpèmeyab pou machin pou lave miray.
Itilizasyon:


1. Bilding Komèsyal: IP67 ki enpèmeyab lanp pou lave miray yo pafè pou limine estrikti komèsyal yo, aksantué detay achitekti yo ak ranfòse cham vizyèl yo.
2. Ekleraj jaden flè: enstalasyon sa yo trè byen eklere jaden, pye bwa, ak lòt eleman jaden flè, élaboration yon eksperyans vizyèl mayifik.
3. Evènman deyò: Lanp pou lave miray bay yon efè ekleraj sansasyonèl pou okazyon deyò tankou konsè ak festival.
4. Ekleraj rezidansyèl: IP67 ki enpèmeyab mi lanp pou lave elve apèl la ayestetik nan pwopriyete rezidansyèl yo, ofri yon solisyon ekleraj rafine ak élégance.
