Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon Product
1. Yon estrikti ak teknoloji inovatè chalè-lage.
2.Ajiste ang yo pwojeksyon se senp lè l sèvi avèk bracket la wotasyon.
3.Cree/Osram ki ap dirije chips yo te itilize nan miray lave limyè, ki gen yon-wo kalite, inifòm-koulè lantiy optik.
4.Dia-casting aliminyòm lojman, linèt tanperaman.
5.Très strik tès aje. Tout kritè pou enpèmeyab gen ladan yon 8-èdtan, 0.5-mèt tès dlo fon. Chak klas IP pi wo pase IP65.
PARAMÈT:
| DISTRIBYON LIMYE | Wallwash |
| MATERYÈL LIMÈ | Lojman alyaj aliminyòm, vè apeze |
| LAVI MWAYEN | 50000 èdtan |
| Limyè ki ap dirije pouvwa (W) | 12W |
| KANTITE LED | 48pcs, 60pcs |
| ANG TRAVWA | 15,25,40,60,10X40,25X45 Degre |
| KAB | Kab {{0}}.15m nan ploge, Kab 0.5 m san ploge |
| endèks rann koulè (CRI) | Ra>85 |
| METÒD KONTWÒL | DMX512 |
| VOLTAJ ANTRE (V) | DC24V (RGB), DC24V (koulè sèl) |
| METÒD ENSTALASYON | Sifas-monte |
| LIMÈ IP Rating | IP66 |
| Ki ap dirije sous limyè | Epistar SMD dirije |
| KOULÈ SOUS LIMYE | R, Y, B, G, W, RGB (Multi Koulè), RGBW (Kanje Koulè) |
| FAKTÈ POUVWA | 0.98 |
| TANPERATI TRAVAY (degre) | -20 degre ~ plis 60 degre |
Plis Foto:


Zòn aplikasyon:


