
Karakteristik:
● Segondè bon jan kalite koki aliminyòm, sifas anodik pwosesis oksidasyon
● Enpòte limyè sous chip, lavi long, segondè efikasite lumineux
● Optik PMMA lantiy, segondè transmisyon, rezistans tanperati ki wo
● Support aliminyòm epè, anti-oksidasyon, rezistans korozyon, san danje epi fèm
● Kontwòl egzak ka reyalize atravè teknoloji DMX512
Spesifikasyon:
| Tanperati Koulè | Koulè sèl/RGB (DMX512) |
| Rated pouvwa | 18W/24W/36W |
| Antre Voltage | DC24V |
| Ang lantiy | 15 degre / 30 degre / 45 degre / 60 degre / 10x65 degre |
| Materyèl nan aparèy | Aliminyòm |
| Tanperati travay | -30 degre ~ plis 55 degre |
| Viv Mwayèn | 50000 èdtan |
| Inisyal Flux Lumineux | 1400 lm/1900 lm |
Deskripsyon:
Sa a ki ap dirije eksteryè RGB Lineyè Bar limyè trè apwopriye pou bay limyè ki gen koulè pal nan sifas tankou tablo afichaj ak miray bilding yo. Avèk sous limyè ki ap dirije ki dire lontan li yo, depans antretyen yo minimize. Konpatib ak kontwolè RGB.
Detay pwodwi:







Aplikasyon
Kloti pon ak kloti pasaj siperyè
Ekleraj enteryè nan bilding lan
Ekleraj miray deyò nan bilding lan
Ekleraj pano ak eskilti ekleraj
Ayewopò, tren, viaduct ak ekleraj bòn tè
