Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon Product
Ø Pwovizyon pou yon seri efè ekleraj gen ladan Son aktif, Auto-run, Mèt/esklav, Ale, Chanje piti piti, Strobe elatriye.
Ø Modilè & trè pòtab
Ø Pa gen okenn eksperyans teknik obligatwa
Ø Enstalasyon rapid ak fasil
Ø Plis abòdab pase nenpòt solisyon ki egziste deja
Ø Sele pou lavi long, dirab
Ø Pa gen anpoul pou ranplase
Ø Itilizasyon andedan kay la nan chanm byen tanpere
PARAMÈT:
| Atik | Deyò IP65 ki enpèmeyab dirije lineyè miray machin pou lave bilding fasad ekleraj |
| Materyèl prensipal | Aliminyòm plis tanperaman vè |
| Gwosè | L1000 * W35 * H48mm (longè 300mm, 500mcm, 1000mm opsyon) |
| Voltage | DC 24V (konekte ak ekipman pou pouvwa) |
| Pouvwa | 18W, 24W, 27W, 30W, 36W opsyon |
| Tanperati travay | -20 degre ~50 degre |
| Angle gwo bout bwa | 15 degre / 30 degre / 10 * 60 degre opsyon |
| Koulè limyè | Single Koulè (Blan, cho blan, wouj, ble, vèt, jòn...), RGB, RGBW |
| Metòd kontwòl | ON/OFF switch pou Single koulè, DMX 512 sistèm kontwòl pou koulè RGB/RGBW. |
| Garanti | 3 zan |
| IP Klas | Deyò IP65 ki enpèmeyab |
Plis Foto:




Zòn aplikasyon:

