

Deskripsyon Product
1. Sèvi ak gwo pouvwa, ki renome, bon jan kalite lantiy dirije pou ekleraj efikas.
2. IP67 ki enpèmeyab.
3. Gen plizyè koulè sèl oswa RGBW 4IN1 Avèk DMX 512 oswa RGB ak DMX 512 opsyon ki disponib.
4.Able yo kreye divès ang, tankou 8/15/20/30/45/60/10 * 60/25 * 45 degre, elatriye.
5. manyen Iron Gray bon jan kalite sifas anodize sou bò dwat la. Pou kondisyon pwojè divès kalite, nwa, ajan, oswa blan ka tou fèt.
6. senp pespektiv se pa menm ak désagréable ceux disponib.
7.Excellent konsepsyon estrikti ak chalè efikas sinking.Triangle enstalasyon se ekstrèmman user-zanmitay ak fasil.
Spesifikasyon
| Antre Voltage | DC24V |
| Ki ap dirije pouvwa | 18W/27W/36W/48W |
| Efikasite lumineux (lm/w) | 80 lm/W |
| Flux lumineux (lm | 2860lm |
| Ang gwo bout bwa | 8/15/20/30/ 45/60/10 * 60/25 * 45 degre elatriye. |
| Tanperati Koulè | 2700-6500K |
| Gwosè pwodwi yo | L1000mm * W36mm * H33mm |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Tanperati travay | -30 degre ~ 50 degre |
| Travay Lavi | 50000 èdtan |
Plis Foto:




Zòn aplikasyon:


FAQ
Q1. Èske mwen ka gen yon echantiyon lòd pou limyè dirije?
Wi, nou akeyi echantiyon lòd pou teste ak tcheke bon jan kalite. Echantiyon melanje yo akseptab.
Q2. Ki sa ki sou tan an plon pou limyè sa a?
Egzanp bezwen 3-5 jou, tan pwodiksyon an mas bezwen 1-2 semèn, depann sou kantite lòd.
Q3. Èske w gen nenpòt limit MOQ pou lòd lanp dirije?
A: Low MOQ, 1pc pou tcheke echantiyon ki disponib
Q4. Ki jan ou voye machandiz yo ak konbyen tan li pran pou rive?
Nou anjeneral bato pa DHL, UPS, FedEx oswa TNT. Anjeneral li pran 3-5 jou pou rive. avyon ak transpò lanmè tou opsyonèl.

