Dekri teren
Voye rechèch

Twa opsyon kontwòl altènatif yo bay ak BW-W80-L{12 4 nan 1 RGBW Wall Washers: Mòd Endepandan, Mòd DMX, ak Mòd Mèt/Esklav. Mòd Endepandan pèmèt seleksyon efè ekleraj pre-pwograme, pandan y ap DMX Mode fè Wall Washer konpatib ak nenpòt konsole DMX512 yo nan lòd yo satisfè bezwen designer ekleraj. Mòd Mèt/Esklav la pèmèt senkronizasyon ak otomatik sou entènèt.
PLIYE
- Avèk dimansyon L1240 x W78 x H118 (mm), li ka eklere gwo zòn.
- Chak LED wouj, vèt, ble ak blan cho gen yon pwofondè koulè 256 tout koulè
- Warm White LED ka melanje ak lòt koulè yo pou bay yon blan pi fre
- Gen ladann parantèz aliye ki ka vire pou enstalasyon fasil ak ang lave koulè
- Ang rotatif 180 degre fè dirije limyè nan ang dwat la
PARAMÈT
| Antre Voltage | 120V ~ 240VAC |
| Gwosè | L 1240 x W 78 x 118mm (48.81″ 3.07″ x 4.64″) |
| Kò | Ekstrude aliminyòm / 6063 |
| Kte ki ap dirije | 48 pcs pouvwa dirije / 1W (4 nan 1 chip) |
| Koulè | R-12, G-12, B-12, W/WW-12 |
| Travay Volt | Chofè 24VDC |
| Konsomasyon pouvwa | 52W (Maksimòm) |
| dirije | 25 degre (4 nan 1) |
| Tanperati operasyon. | -20 degre ~ 40 degre (-4 degre F ~ 104 degre F) |
| Anviwònman Travay | IP65 (aplikab pou anviwònman sèk, mouye, mouye) |
IMAJ DETAYE











Ekleraj fasad bilding Ekleraj inondasyon ak limyè lave miray
Ekleraj andedan kay la pou evènman espesyal, konsè, klib ak otèl
Ekleraj peyizaj pou jaden, pak tèm ak plas amizman


