Karakteristik pwodwi:
1. Youn nan karakteristik standout nan limyè machin pou lave miray vòltaj ki ba se konsepsyon ba vòltaj yo.
2. Sa a pa sèlman fè yo plis enèji efikas, men tou, pi an sekirite pou itilize. Limyè pou machin pou lave miray vòltaj ki ba yo tou ekstrèmman dirab, sa vle di yo pral dire pi lontan pase anpil lòt opsyon ekleraj.
3. Youn nan pi bon bagay sou limyè machin pou lave miray vòltaj ki ba se seri opsyon enstalasyon ki disponib.
PwodwiSpesifikasyon:
| Gwosè | 100cm 120cm |
| Pouvwa | 24W 36W 40W |
| CRI (Ra>) | 80-83 |
| Garanti | 5 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Vòltaj | DC 24V/AC85-265V |
| Dimansyon | L250/500/1000 * W27 * H48mm |
Imaj detaye:




Limyè pou machin pou lave miray vòltaj ki ba yo se solisyon pafè a pou nenpòt moun kap ajoute yon ti Flair siplemantè nan kay yo oswa biwo yo. Limyè sa yo fèt espesyalman pou itilize kòm limyè aksan, mete aksan sou karakteristik achitekti oswa travay atistik nan yon chanm. Limyè machin pou lave miray vòltaj ki ba yo tou ekstrèmman enèji efikas, fè yo yon opsyon ekleraj ekolojik-zanmi.
Itilizasyon:


Lè li rive aplikasyon, limyè machin pou lave miray vòltaj ki ba yo ekstrèmman versatile. Yo ka itilize nan yon seri anviwònman, soti nan kay ak biwo, mize, ak galri atizay. Yo espesyalman popilè nan anviwònman komèsyal yo, kote yo ofri yon anbyans elegant ak sofistike ki pafè pou détaillants wo-fen ak restoran.
Si ou vle mete aksan sou yon sèl pyès atizay oswa yon chanm antye, gen yon limyè machin pou lave miray ki ka fè travay la. Limyè sa yo ka enstale pou voye limyè moute, desann oswa toude, sa vle di ou ka reyalize yon seri efè diferan ak yon sèl aparèy senp.
