Dekri teren
Voye rechèch

DESKRIPSYON
Antre ki soti nan PDS-400 48V EO pou sipòte kouri kontwòl long pa sijè a done DMX ak limit adrès. Gen de chwa lantiy ki disponib pou Wall Washer Light, RGBW: yon lantiy klè ki bay pwodiksyon ki pi klere ak yon lantiy translusid ki bay ang nan gade pi laj.
- Ti gwosè ak koneksyon fen-fen pou aksan / efè ekleraj
- Kadriyaj videyo ki ba rezolisyon
- Sistèm nan ba-vòltaj ak ekipman pou pouvwa aleka fasilite
- Avèk peryòd antretyen alontèm
- Antre done Ethernet dirèk pou montre pousantaj ankadreman videyo
ATRIBITIV
| Pouvwa | 12 W & 220 v |
| Aplikasyon/Itilizasyon | Kay, Biwo |
| Koulè ekleraj | as per ka Customized, Èske yo ka nan blan, blan, woz, rgb, blan cho |
| Direksyon lonbraj | Desann, Leve |
| Materyèl | Metal |
| Wotè | 1 pye a 4 pye |
| Antre pouvwa | 12 v & 220 v |
| Lumens | 100 lm pou chak pouvwa |
| Pyès inite | Minimòm 10 pcs |
| Voltage | 220V |
IMAJ DETAYE






MONTRE APLIKASYON

