
DESKRIPSYON PWODWI
Gen 16 koulè ak 4 mòd chanjman koulè (flash / strobe / fennen / lis). Klere nan ekleraj la ka bese leve, li desann. Li ka tou senpleman pote soti gade nan ekleraj ou vle. Apwopriye pou andedan kay la ak deyò, tankou dekorasyon bilding, travay videyo, fotografi, montre foto, chanm televizyon, estidyo sousòl, jimnastik. Siyal telekomandasyon nou an opere nan yon distans 65 pye, ak sijè (mi yo) pa pral chanje siyal yo. Nou bay de telekomandasyon pou ou, nan ka ou pèdi yon sèl.Avèk karakteristik memwa, limyè ATCD ap rete nan anviwònman dirab ou a, pandan y ap chanje sou ankò. Kò aliminyòm epè ak konsepsyon vè gaya kenbe move tan mouye ak lanèj; IP65 konsepsyon ki enpèmeyab ki ogmante estabilite limyè deyò yo ak itilizasyon alontèm, (REMAK: PLUG LA PA WATERPROOF) 180-degre bracket reglabl, 9.8ft lou fil ploge nan, tou senpleman enstale / kwoke nan nenpòt kote. jan ou vle. Vini non epi konvèti jaden ou an nan yon klib danse. Moun pral adore li anpil.
PWEN METE
- Limyè klere ak bèl pou ou
- Long Range RF Remote Control System
- Triple Dlo Rezistan
- San danje ak fasil pou enstale
- Triple Dlo Rezistan
PARAMETRES SPECIFICATIONS
| Modèl nimewo: | BW-WW162W |
| Kouvèti devan ak Lojman: | Kò aliminyòm |
| Koulè | Nwa |
| Koulè limyè | RGB plis 5000K lajounen blan |
| Ki ap dirije chip: | Epistar |
| Glann kab: | Nikèl plake kwiv PG9 |
| Chofè: | Chofè aktyèl konstan |
| Lantiy: | Klè, chaplèt, Frosted |
| Opsyon ang gwo bout bwa: | 10 degre 30 degre 45 degre 60 degre 90 degre |
| Kab pouvwa: | 2*1.0mm²/ 3*0.75mm² / 4*0.75mm² VDE kab kawotchou |
| Klas pwoteksyon: | IP65 |
| Anviwònman: | Sèk |
| Materyèl aliye: | Mi monte sistèm |
| Pwa nèt: | 6.8kgs ak 1m kab |
| Pou tout lavi: | >50000H |
DISPLAY IMAJ DETAYE







IMAJ ACHÈ yo MONTRE




APLIKASYON




FAQ
- Èske aparèy sa a ploge nan pare 120 priz pwodwi 14400L oswa li bezwen yon ekipman pou pouvwa separe?
WI. Ou ka ploge li nan 120v dirèkteman. Pa gen ekipman pou pouvwa siplemantè ki nesesè.
- Ki distans kontwòl la?
Ou ka kontwole limyè RGB miray lave a nan yon distans 65ft, ak kontwolè ATCD sipòte tou kontwòl nan miray la.
- Konsènan retounen?
Nou ak fyète kanpe dèyè tout pwodwi nou yo 100 pousan epi nou pran angajman asire w ke ou renmen achte ou, kidonk si pou nenpòt ki rezon ou pa satisfè, tanpri di nou epi nou pral fè bagay sa yo dwat.
