Karakteristik
1. Mi anbyans lanp ajoute yon manyen inik ak envite nan nenpòt chanm ak lumineux cho ak sibtil li yo, kreye yon atmosfè brikabrak ak ap detann ki enspire lapè ak trankilite.
2. Limyè a fasil pou enstale, ak yon konsepsyon dous ak modèn ki san pwoblèm entegre nan nenpòt style dekorasyon enteryè, fè li yon chwa versatile pou tou de espas rezidansyèl ak komèsyal yo.
3. Mi anbyans lanp gen anpil kalite materyèl ak teknoloji avanse, bay ekleraj serye ak enèji efikas ki dire pou ane k ap vini yo, fè li yon envestisman ekselan pou moun k ap chèche amelyore espas k ap viv yo.
Spesifikasyon:
| Gwosè | 100cm 120cm |
| Pouvwa | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Tanperati travay (C) | -20~ 50 |
| Travay pou tout lavi (èdtan) | 50000 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Antre vòltaj | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontwòl | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Klas | IP65 Deyò |
| Materyèl | Die-cast aliminyòm |
| Dimansyon | L250/ 500/1000 * W27 * H48mm |
| Kontwòl | Kontwolè Romote |
imaj detaye:




Itilizasyon:


Lanp anbyans miray la se yon adisyon pafè nan chanm k ap viv oswa chanm ou, bay espas ou a yon lumière cho ak envite ki se tou de kalme ak konfòtab.
sou nou:


