Karakteristik:
1. Amelyore atitid la nan chanm k ap viv ou a: Wall Highlighting Light 2700K se ideyal pou kreye yon atmosfè cho ak envite nan espas k ap viv ou. Ekleraj dou 2700K a ankouraje yon anviwònman akeyan pou ou menm ak fanmi ou pou repoze ak rajenisman.
2. Amelyorasyon travay atistik ak dekorasyon: Limyè ki mete aksan sou miray la 2700K pèmèt ekspozisyon an élégance nan travay atistik ou pi pito ak dekorasyon. Ekleraj konsantre a amelyore koulè ak teksti atik ou yo, rann yo poto santral nan zòn nan.
3. Etabli yon alcove lekti konfòtab: Kit ou renmen plonje tèt ou nan literati oswa ou vle yon zòn ki byen eklere pou etid, Wall Highlighting Light 2700K sèvi kòm remèd ideyal la. Ekleraj dou a se kalme je yo, rann li apwopriye pou sesyon lekti pwolonje.
4. Amelyore apèl vizyèl nan koulwa ou a: Limine espas la ak limyè ki make miray 2700K pou bay vizitè yo yon akeyi envite. Ekleraj dou 2700K a pral dirije envite nan tout rezidans ou pandan y ap aksantué karakteristik achitekti anviwònman ou an.
5. Ogmante anviwònman eksteryè ou a: Elaji zòn k ap viv ou deyò a ak miray ki make limyè 2700K. Enstale limyè sa yo sou patyo ou oswa pil ou pou kiltive yon anbyans cho ak envite pou manje deyò ak amizan.
6.The Wall Highlighting Light 2700K se yon opsyon ekleraj milti aspè ak elegant apwopriye pou amelyore nenpòt espas nan rezidans ou. Amelyore anviwònman ou epi bay yon anbyans cho ak akeyan ak aparèy ekleraj diferan sa a.
Spesifikasyon:
| Gwosè | 100cm 120cm |
| Pouvwa | 24W 36W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Tanperati travay (C) | -20~ 50 |
| Travay pou tout lavi (èdtan) | 50000 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Antre vòltaj | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontwòl | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Klas | IP65 Deyò |
| Materyèl | Die-Aliminyòm jete |
| Dimansyon | L250/ 500/1000 * W27 * H48mm |
| Kontwòl | Kontwolè Romote |
imaj detaye:




Itilizasyon:


sou nou:


