Karakteristik:
1. Avèk konsepsyon ki enpèmeyab li yo, Limyè fasad RGB Wall Washer nou an ka itilize andedan kay la oswa deyò, fè li chwa pafè a pou nenpòt ki bezwen ekleraj.
2. Pakèt koulè ki disponib ak limyè fasad RGB miray lave nou an pèmèt ou kreye yon eksperyans ekleraj Customized ki pafè pou nenpòt okazyon oswa anviwònman.
3. Avèk konstriksyon dirab li yo ak gwo -bon jan kalite limyè ki ap dirije, Limyè fasad RGB Wall Washer nou an fèt pou bay pèfòmans ki dire lontan- ak ekleraj serye pou ane k ap vini yo.
Spesifikasyon:
| Gwosè | 100 cm, 120 cm |
| Pouvwa | 24 W 36 W |
| CRI (Ra) | > 90 |
| Tanperati travay (C) | -20~ 50 |
| Travay pou tout lavi (èdtan) | 50000 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Antre vòltaj | DC 24V / AC 85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Kontwòl | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP Klas | IP65 Deyò |
| Materyèl | Die-Aliminyòm jete |
| Dimansyon | L250/ 500/1000 * W27 * H48mm |
| Kontwòl | Kontwolè Remote |
imaj detaye:




Itilizasyon:


Konsènan nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

