Karakteristik pwodwi:
1. AC220V Mikwo ond Capteur Tib Limyè a ekipe ak yon gwo -sous limyè ki ap dirije ki efikas ki bay limyè klere, inifòm ak konsomasyon enèji minimòm.
2. AC220V Mikwo ond Capteur Tib limyè a distenge pa pwosesis enstalasyon rapid ak senp li yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W/10W/12W/14W/18W/20W/23W/25W |
| Gwosè | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83RA Oswa 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Materyèl | Kò aliminyòm + PC kouvri |
| Antre vòltaj (V) | AC85-265V, AC100-277,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ki ap dirije chofè | Izole ak Rubycon capacitor |
| Flicker gratis | Pa gen flickering |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Led chip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Kouvèti lakte |
| Karakteristik | Capteur mikwo ond |
Imaj detaye:







Itilizasyon:


Solisyon ekleraj adaptab sa a bay konvenyans eksepsyonèl ak efikasite enèji atravè anviwònman rezidansyèl, komèsyal ak endistriyèl. Nan anviwònman rezidansyèl yo, li ka enstale nan koulwa, klozèt, oswa garaj pou delivre limyè imedya lè sa nesesè, kidonk amelyore sekirite ak konvenyans pou okipan yo. Nan anviwònman komèsyal ak endistriyèl, ekleraj tib Capteur aplikab nan zòn depo, pakin, ak depo pou amelyore efikasite enèji ak ranfòse mezi sekirite.
Anbalaj ak livrezon:

