Karakteristik pwodwi:
1. LED limyè lari sa a bay gwo limyè pandan ke yo te trè enèji -efikas, konsome pouvwa minimòm.
2. Rezilyans nan move tan ak lonjevite nan 120w Solè Led Street Light la se de lòt karakteristik esansyèl.
3. Enstale ak kenbe 120w Solè Led Street Light la se byen senp. Enstale li se senp epi rapid, paske li pa mande pou koneksyon elektrik konplèks oswa fil elektrik.
PwodwiSpesifikasyon:
| Watt | 100W |
| Kalite Panèl Solè | Sel{0}}kristal Silisyòm |
| Panèl Solè Life span | 80% pouvwa apre 25 ane |
| Kalite batri | Lityòm Iron Phosphate LiFePo4 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 180lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


120w Solè Led Street Light la ofri yon varyete aplikasyon. Sistèm ekleraj sa a ase versatile pou satisfè bezwen ou yo, kit ou bezwen ekleraj pou yon zòn deyò, pakin, wout, oswa twotwa. Solisyon sa a se ideyal pou anviwònman rezidansyèl ak komèsyal akòz distribisyon limyè klere ak inifòm li yo, asire sekirite ak vizibilite pou tou de machin ak pyeton.
