Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Yon karakteristik enpòtan nan Solè Street Lighting Lamp All in One 120W se konsepsyon limenm li yo, ki melanje panèl solè, limyè dirije, batri, ak kontwolè nan yon inite inifye.
2. Limyè 120W ki ap dirije a bay limyè klere ak inifòm, amelyore anpil sekirite ak vizibilite nan anviwònman deyò.
3. Panèl solè a byen pwofite limyè solèy la pandan jounen an epi li transfòme li an elektrisite, ki answit estoke nan batri ityòm bati -.
PwodwiSpesifikasyon:
| Watt | 120W |
| Tanperati koulè | 2700-6500K |
| CCT | Single CCT |
| Volts | 100-265VAC |
| Frekans prensipal la | 50/60 Hz |
| CRI | 80+ |
| Efikasite | 180lm/W |
| Garanti | 3 ane garanti |
| Ki ap dirije chip | SMD 3030 |
| Metòd monte | Mi monte / poto limyè |
| Evalyasyon IP | IP 65 |
| Tès ki ap dirije | LM79/LM80 |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


