Karakteristik:
- Lanp Solè Path la se yon sistèm ekleraj ki mache ak solè-ki eklere zòn deyò yo lè l sèvi avèk enèji solè, kidonk diminye pri enèji ak efè sou anviwònman an.
- Lanp Solè Path la se yon solisyon ekleraj deyò ki estab epi ki dire lontan-ki apwopriye pou chak sezon. Li te gen otomatik sou / koupe detèktè ak yon konsepsyon ki rezistan a eleman yo.
- Lanp Solè Path, ki gen desen ki dous ak kontanporen, kontribye nan amelyore atirans ak atmosfè nan mache deyò, jaden, ak peyizaj.
Spesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| Efikasite lumineux (lm/w) | 140 LM/W |
| Pouvwa | 50W 150W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 ki ap dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Aliminyòm alyaj + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


Amelyore anbyans nan espas k ap viv deyò ou a ak lanp Solè Path yo, bay yon lumineux cho ak envite pou fanmi ou ak zanmi yo jwi.
Sou nou:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd se yon byen -konpayi ki desine, devlope, fè, ak vann machandiz segondè-teknoloji, ki gen ladan pwodwi ekleraj dirije. Plant kote nou travay la louvri an 2010 e li nan Shenzhen.
Adrès nou an
3yèm etaj, 5yèm bilding, Hebei Industrial Park, Hualian Community, Longhua District, Shenzhen, Lachin.
E-lapòs

