
Modil ki pi chè ak kapasite ki pi piti a se yon panèl solè 100-Watt. Si sikonstans yo patikilyèman favorab, li efikas ase pou kreye jiska 100 watt enèji. Ou ka menm pwodui 100 watt enèji lè l sèvi avèk panèl solè sa a si ou enstale li byen, pozisyon li nan ang ideyal la ak direksyon, epi bay li ak lòt sikonstans favorab limyè solèy la. Pou evite fè yon erè pandan w ap achte yon panèl solè 100-Watt, kontinye li pou w aprann tout detay ou bezwen konnen.
Deskripsyon Product
1.Easy Pou Enstale.
2.Motion Sensing Mode
3.Remote Kontwole
4.Timer (mete pou rete limen pou entèval tan nan 2hrs, 3hrs, 4hrs)
5.Auto Mode vire sou nan aswè a (rete sou tout nwit lan) ak koupe nan maten an.
| Pouvwa | 100W |
| Antre Voltage | DC12/24V |
| Solè Panel Spec | Silisyòm monokristalin 100W |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| IK Rating | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Garanti | 5 Ane |
Plis detay


Aplikasyon

FAQ
1.Ki avantaj ki genyen nan limyè solè lari ki ap dirije?
Enèji se renouvlab, gratis, pwòp, ak anviwònman an benign. Li se tou yon resous enfini ki aksesib a tout moun.2) enstalasyon senp.
2.Kijan Solè dirije limyè lari yo opere?
Enèji solè transfòme nan enèji elektrik pa dirije limyè solè lari yo bay ekleraj. Nòmalman, modil fotovoltaik, pafwa refere yo kòm panno solè, yo enstale sou tèt dirije limyè solè lari yo. Modil fotovoltaik Silisyòm polikristalin sa yo transfòme enèji solè an enèji elektrik ki estoke nan yon batri pandan jounen an.
3.Yon panèl solè 100 Watt ka pouvwa kisa?
Telefòn selilè, lanp, fanatik plafon, routeur wifi, laptops, ak lòt ti gadjèt yo tout ka mache ak yon sèl panèl solè 100-Watt.
4. Èske yon panèl solè 100W ka kouri yon televizyon?
Yon santèn panèl solè watt ka kouran yon televizyon ki ap dirije 30″ pou apeprè 14 èdtan.
