Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
Elegant ak estetik bèl: konsepsyon an se elegant ak estetik plezi akòz senplisite li yo ak style, osi byen ke amoninize koulè sansib li yo.
Enstalasyon senp: Pa gen okenn bezwen konekte ak liy elektrik, epi li fleksib ase yo dwe enstale jan sa nesesè.
Spesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 140LM/W |
| Pouvwa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Plis detay:



Itilizasyon:



