Karakteristik pwodwi:
1. 100w solè lari limyè a kanpe deyò pou durability remakab li yo. Konstwi pou andire defi move tan yo, pwodwi sa yo briye nan gwo lapli, nèj, ak tanperati ekstrèm.
2. Yo gratis nan emisyon petwòl danjere ki mennen nan rechofman planèt la ak polisyon nan lè a. Adopsyon enèji renouvlab elimine depandans sou konbistib fosil, pozisyon li kòm yon chwa dirab pou eklere vil nou yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Panèl solè | 100W |
| Batri ityòm | 76WH ~ 152WH |
| Flux lumineux | 1200lm ~ 1800lm |
| Distribisyon limyè | Lantiy Batwing ak limyè polarize |
| Tanperati koulè | 3000K~7500K |
| Lojman | Die-casting aliminyòm |
| Tanperati operasyon | -20 degre ~60 degre |
| Wotè | 3m-6m |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


Limyè lari solè yo ofri yon pakèt aplikasyon. Aparèy sa yo eklere lari, pakin, otowout, twotwa, ak divès espas deyò.
