
Karakteristik pwodwi:
1. Otomatikman vire sou lè solèy kouche ak etenn pandan jounen an.
2. 40-Watt dirije limyè solè lari bay 6500K lajounen limyè blan.
3. Double-sided 45 degre gwo-ang ekleraj, ki ka bay yon seri pi laj nan ekleraj ak pi klere limyè.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Ekspozisyon Endèks | RA>80 |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700K-6500K |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Antre vòltaj (V) | AC100-240V |
| Flux lumineux lanp (lm) | 5000 |
| Garanti (Ane) | 3 |
| Kalite atik | Solè Street Limyè 50w 100w 150w 200w 300w 400w 500w |
Imaj detaye:



Konsèy cho (tanpri li):
1. Tanpri teste limyè solè lari a lè w kouvri panèl solè a pou tcheke si limyè a ka travay nòmalman anvan enstalasyon an.
2. Anvan premye itilize, tanpri asire w ke panèl solè a ka chaje ak ase limyè solèy la pou 10-12 èdtan.
3, Yo nan lòd yo pèmèt Capteur limyè a pi byen distenge ant lajounen ak lannwit. Tanpri pwoteje panèl solè a lwen lòt limyè atifisyèl, Sinon, li pral entèfere ak operasyon an nòmal nan Capteur a.
4. Pou fè limyè solè deyò a travay pi efikas, tanpri enstale limyè a nan yon kote kote limyè solèy la dirèk ka rive ak lwen nenpòt kalite lonbraj.
Itilizasyon:


Sèvis nou an:
1. Customized detay spesifikasyon selon bezwen ou.
2. Bon apre-sèvis, nenpòt kesyon sou pwodwi yo nou pral ede kliyan nou yo fè fas ak.
3. Tout pwodwi yo ka pase CE/RoHS/EMC/ETL/TUV
4. strik kontwòl kalite
5. Nou toujou mete bon jan kalite a nan pwodwi nan premye plas, soti nan achte matyè premyè nan pwosesis la tout antye, nou gen kondisyon strik asire bon jan kalite pwodwi. Epitou nou gen omwen 5 fwa tès kalite.
FAQ:
1. Ki kalite led diodes ou anplwaye?
Epistar, Cree, Edison, Sanan, elatriye yo itilize pa nou.
2. Èske ou ofri esè gratis?
Pou lanp dirije nou yo, nou ka ofri 2 esè flater, men kliyan an responsab pou peye machandiz la.
3. Kouman sou distribisyon an nan livrezon?
Acha esè yo pran 1-2 jou, alòske lòd an gwo yo pran 5-10 jou. Tou depan de gwosè a nan acha a.
4. Konbyen tan se garanti a sou limyè dirije?
Nou ofri 3-5 ane garanti sou lanp dirije nou yo.
