Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Karakteristik Avanse Konvenyans: Avèk Capteur mouvman pwodwi a, kontwòl remote, ak konpatibilite gradyasyon, itilizatè yo ka Customize anviwònman yo ekleraj nan kostim gou yo. Itilizatè ki vle diminye polisyon limyè ak ekonomize enèji ka jwenn fonksyon sa a trè itil.
2. Pandan ke fonksyon ki enpèmeyab pwoteje machandiz yo kont imidite ak domaj dlo, kò aliminyòm lan ofri yon konstriksyon fò.
Spesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| Efikasite lumineux (lm/w) | 140LM/W |
| Pouvwa | 50W 150W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Plis detay:


Itilizasyon:


