Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Limyè lari solè yo ka chaje pandan tout jounen an epi aktive otomatikman nan mitan lannwit gras a kapasite kontwòl otomatik limyè yo.
2. Ekleraj lari solè sèvi ak sous limyè ki ap dirije, ki dire lontan -e byen klere.
Spesifikasyon:
| Pouvwa | 60W, 70W, 80W,90W, 100W, 110W, 120W, 130W, 150W |
| Efikasite | 130-160lm/W |
| Antre Voltage | 100-240/277 VAC, 50 / 60 Hz |
| Faktè pouvwa | >0.95 |
| Evalyasyon IP | IP66 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Garanti | 5 Ane |
Plis detay:



Itilizasyon:



Wout iben yo enkli wout kominotè, wout pak, wout branch, wout oksilyè, ak wout prensipal iben.
Wout Township, wout vilaj, wout jaden, elatriye se egzanp wout riral yo.
