
Karakteristik pwodwi:
1. MODÈN DURABLE: Yon pave pwofesyonèl ki fèt ak dekorasyon lakou. Lanp lan se enpèmeyab nan dlo epi li gen yon evalyasyon IP67.
2. DE SENPL ENSTALASYON FASON: Seri a vini ak yon kranpon ak metal pwojeksyon poto ki ka monte imedyatman sou yon miray oswa poto elektrik. Yon pòs ekleraj ta dwe gen yon sikonferans ant 1.5" ak 3". Kontakte nou si w gen nenpòt enkyetid.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 30W/40W/50W/60W/70W/80W/90W/100W/200W |
| Lumineux | 150m/W |
| Tanperati travay | -30-50 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700K-6500K |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80 |
| Sètifikasyon | CCC, CE, RoHS |
| Ekipman pou pouvwa | Solèy |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| Tan travay (èdtan) | 50000 |
| Pwa pwodwi (kg) | 3.5 |
| Kalite atik | Solè Street Limyè 50w 100w 150w 200w 300w 400w 500w |
Imaj detaye:



Itilizasyon:

Konpayi nou an:
Pwodwi fini: dirije tib, dirije panèl limyè, ak dirije inondasyon limyè
Avèk oryantasyon prensip mache yo, nou akselere devlopman ak pwodiksyon pwodwi gwo teknoloji. Nou gen nouvo pwodwi ki vann nan mache a chak ane.
FAQ:
1. Èske mwen ka enstale yon monitè mouvman sou limyè lari a?
Wi. Tanpri enfòme nou ofisyèlman anvan ou fè ak itilize egzanp nou an pou valide konsepsyon an.
2. Ki sa ki nan atik peman an?
30 pousan depo, 70 pousan balans fini anvan livrezon.
3. Èske ou gen eksperyans OEM oswa ODM?
Wi, nou konsantre sou ekleraj pou ane epi nou gen anpil gwo ka. nou gen kapasite a epi yo pral kontan yo dwe founisè ofisyèl ou.
4. Ki jan yo kontinye ak yon lòd pou limyè lari 60w?
Premyèman fè nou konnen kondisyon ou oswa aplikasyon ou.
Dezyèmman, nou site selon kondisyon ou oswa sijesyon nou yo.
Twazyèmman kliyan konfime echantiyon yo epi mete yon depo pou lòd fòmèl.
Katriyèmman Nou fè aranjman pou pwodiksyon an.

