Deskripsyon

1.Segondè pouvwa: Anjeneral yo itilize pou dekri yon sous limyè (tèt lanp dirije) ak yon pwodiksyon pouvwa ki gen plis pase 80W . 100 W, 120W, 150W, 200W, e menm plis yo tipik. Sa a endike ke li pi klere (valè lumen) epi li ka limen yon zòn ki pi gwo, ki gen ladan otowout, gwo wout vil yo, kare vas, elatriye;
2.Integrated: Sa a se karakteristik ki pi enpòtan. Li konbine panno solè, pil ityòm, kontwolè, ak tèt lanp ki ap dirije-tout yo anjeneral yo jwenn nan lanp solè lari separe-nan yon ti veso. Yon kò lanp ak yon panèl solè se sa ou tipikman wè;
3.Solè lanp lari yo: Konplètman mache ak enèji solè, pwòp tèt ou -sifizan, san yo pa bezwen konekte nan griy elektrik minisipal la, epi san yo pa bezwen fouye tranche oswa mete câbles.
Spesifikasyon
| Non pwodwi | Limyè lari solè 80 Watts |
| Ki ap dirije Chips | SMD3030 |
| Panèl solè | 18V 80W (Silisyòm monokristalin solarworld) |
| Batri | 12V,42AH Li-batri |
| Flux lumineux | 4800-6000lm |
| Tan egzeyat | Plen pouvwa 15 èdtan, mwatye pouvwa 30 èdtan |
| Tan chaj | 6 èdtan |
| Tan travay | Limyè 10 a 12 èdtan chak jou, dirab 3-5 jou lapli |
| Chanje mòd | kontwòl tan + kontwòl Capteur limyè + kontwòl Capteur mouvman |
| Materyèl kò limyè | Alyaj aliminyòm |
| Garanti | 3 ane/5 ane |
| Aplikasyon | Lari, Jaden, Lakou, Wout, deyò, elatriye. |
Deke
Dyagram pwodwi





Aplikasyon
Karakteristik pouvwa segondè detèmine ke li apwopriye pou kote ki gen gwo kondisyon pou klète ak ranje.
Wout prensipal yo ak wout segondè nan vil la
Otowout, wout nasyonal, wout pwovens
Gwo kare, estad, pakin
Pò, waf, èpòt
Gwo zòn endistriyèl, pak lojistik
Konpayi nou an

