Dekri teren
Voye rechèch

Deskripsyon
- Kapasite pou pwograme jiska 7 jou nan mòd travay.
- Sèvi ak gwo-kapasite ki dire lontan ityòm fè fosfat batri.
- Sik lavi a nan 5 ane.
- Mòd travay entèlijan bay omwen 7 jou nan jou lapli.
- Estrikti ki enpèmeyab ak pousyè tè, san danje epi serye.
Paramèt
| Endepandan Solè dirije Street Limyè Paramèt | |
| Modèl | BW-AIO-325 |
| Pouvwa | 30-150W |
| Efikasite | >120lm/w |
| CCT | 3000 / 4000 / 5000 / 6000K |
| Kalite Panèl Solè | Mono-cristaline |
| Kalite batri | Lityòm fè fosfat |
| Kalite kontwòl | PWM |
| Anviwònman aplike | Anviwònman Marin (rezistan korozyon) |
| Tanpèt lapli (prèv dlo) (klas pwoteksyon IP65) | |
| Nèj / Tan Fwad (rezistan frèt) | |
| Zeklè & Grid Surge (pwotektè ekstèn vag) | |
| Tanpèt sab (rezistan nan sab ak pousyè) | |
Ekspozisyon Imaj detaye








