
Deskripsyon Product
1.Tout nan yon sèl konsepsyon, fasil pou enstalasyon.
2.Smart kontwolè reyalize kontwòl entelijan nan lanp.
3.Adjustable aliye parantèz asire optimal ang ekspoze limyè solèy la.
| Pouvwa | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Antre Voltage | DC12/24V |
| Solè Panel Spec | Silisyòm monokristalin 50W/70W/100W |
| Evalyasyon IP | IP66 |
| IK Rating | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Garanti | 5 Ane |
Plis detay


Aplikasyon


FAQ
1.Konbyen tan limyè solè dire?
Limyè solè anjeneral dire pou ant 6 ak 10 èdtan chak swa epi opere pou 2 a 5 ane.
2.Are limyè solè deyò fonksyonèl nan lapli a?
Limyè solè ou yo ka itilize nan lapli a oswa solèy la, men yo pa pral osi pwisan ke lè yo chaje nan yon jou solèy klere.
3.Poukisa limyè solè mwen yo diminye nan mitan lannwit?
Batri yo pèdi kapasite yo pou yo chaje ak tan depi yo chaje pandan jounen an epi yo dechaje nan mitan lannwit pandan limyè a limen.
4.Nan sezon fredi a, èske limyè solè yo ka kenbe deyò?
Li ta pi bon pou mete ajou pil yo chak ane si w ap viv yon kote ak yon sezon ivè long oswa move tan. Menm lè frèt, limyè solè jaden yo ka mete deyò pandan tout ane a.

