Karakteristik pwodwi:
1. Lanp solè enèji -efikas ak yon evalyasyon IP65 apwopriye pou anviwònman deyò paske yo fèt pou reziste pousyè ak entrizyon dlo.
2. Panno solè ki gen gwo -efikasite sou limyè lari sa yo transfòme limyè solèy la an pouvwa, ki answit estoke nan yon batri rechargeable.
3. Enstale ak kenbe IP65 enèji -efikas limyè solè se tou senp.
PwodwiSpesifikasyon:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 160LM/W |
| Pouvwa | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Ki enpèmeyab | IP67 ki enpèmeyab |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


Enèji -lanp solè efikas ak sètifikasyon IP65 gen yon pakèt itilizasyon. Yo jwenn limyè lari sa yo souvan nan zòn piblik tankou pakin, pak, twotwa, ak wout. Yo ogmante sekirite deyò ak sekirite lè yo bay ekleraj serye pou tou de machin ak pyeton.
Anplis de sa, tou de lokal rezidansyèl ak komèsyal yo ka benefisye de lanp solè ki efikas IP65 enèji -. Yo ka ajoute yon anbyans cho ak envite lè yo eklere espas rekreyasyon deyò, jaden, ak pasaj pyeton. Lari solè yo bay opsyon ekleraj endividyèl pou divès anviwònman deyò grasa nivo klète mobil yo ak karakteristik Capteur mouvman yo.
