Entwodiksyon

Pwodwi Karakteristik
1. Konsepsyon ki solid ak move tan -: fèt ak aliminyòm prim ak klasman IP65, lanp sa a gen yon lavi ki long ki rive jiska 50,000 èdtan epi li ka tolere sikonstans difisil deyò, ki gen ladan tanperati ekstrèmman wo oswa ba (-35 degre a 75 degre).
2. Siperyè ekleraj: 80 gwo -klète LED lanp sa a ak 140 lm/W efikasite lumineux bay ekleraj eksepsyonèl, ak endèks rann koulè 90 li yo (CRI) garanti koulè vre.

Spesifikasyon pwodwi
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K |
| Efikasite lumineux (lm/w) | 140LM/W |
| Pouvwa | 50W 150W |
| Ki enpèmeyab | IP66 ki enpèmeyab |
| Ki ap dirije chip | 2835 dirije, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materyèl | Aliminyòm Alloy + PC lantiy |
| Panèl solè | Selil Silisyòm monokristalin |
| Batri | Batri ityòm 12V |
| PF | 0.9 |
| Garanti | 3 zan |
| Tan chaj | 7 èdtan |
| Tan egzeyat | Ekonomize modèl: 3-5 jou lapli |
| Mòd travay | Capteur PIR |
Itilizasyon

Lanp solè-lari yo ka bay ase ekleraj sou wout iben pou garanti sekirite ni pyeton ni machin yo; yo ka adrese pwoblèm nan ekipman pou kouran ki pa apwopriye sou wout riral yo epi bay konvenyans nan lokal yo; epi yo ka amelyore efè jaden flè ak kreye yon atmosfè lannwit brikabrak ak konfòtab nan pak, kare, ak lòt kote pitorèsk.
Konpayi nou an
Konsepsyon, devlopman, pwodiksyon, ak lavant gwo -pwodwi teknoloji yo tout entegre pa Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, yon manifakti pwofesyonèl nan ekleraj dirije.

FAQ
FAQ
K: Ki kantite minimòm lòd ou a nan limyè dirije?
A: MOQ nou an se 2.
Q: Poukisa ou ta dwe achte nan men nou pa nan lòt founisè?
A: Nou sèvi plis pase 50 konpayi gwo ak mwayen, Nou bay OEM ak ODM pou kliyan, Sèvis nou yo bay kliyan nou yo ki gen ladan, konsepsyon ak devlopman nouvo pwodwi, pwodiksyon lòd esansyèl ak pwodwi swiv, ekspètiz teknik.
