Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Elegant tout-nan-One Design, ka alyaj aliminyòm;
2. Photocell Kontwòl + Kontwòl Capteur Mouvman Mikwo ond + Kontwòl Remote;
3.140 degre ang ekleraj lajè, elaji modil dirije;
4. Sipòte 4-5 nwit ekleraj apre plen chaje;
5. Fasil enstale ak Auto sou / koupe / Capteur
3.140 degre ang ekleraj lajè, elaji modil dirije;
4. Sipòte 4-5 nwit ekleraj apre plen chaje;
5. Fasil enstale ak Auto sou / koupe / Capteur
PwodwiSpesifikasyon:
| Watt | 100W |
| Kapasite batri | 80WH |
| Kalite Panèl Solè | Sel{0}}kristal Silisyòm |
| Panèl Solè Life span | 80% pouvwa apre 25 ane |
| Kalite batri | Lityòm Iron Phosphate LiFePo4 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 110-120lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


100w IP67 dirije limyè solè lari a ofri adaptabilite, fè li apwopriye pou yon varyete de anviwònman deyò. Limyè sa a ka eklere gwo zòn, amelyore vizibilite ak sekirite nan lari, otowout, pakin, ak espas piblik. Li se souvan itilize nan katye rezidansyèl yo, pak, ak zòn komèsyal yo bay fyab ekleraj deyò san yo pa bezwen elektrisite.
