Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Otomatik ekleraj lannwit ak chaje lajounen yo se karakteristik deyò limyè solè lari yo. Panno solè ki mache ak efikasite segondè vle di pa gen okenn depans enèji.
2. Konsènan klète ensifizan nan limyè solè nou yo deyò. Paske limyè solè inondasyon nou yo mache ak enèji solè, klète yo ak dire yo pral afekte si yo pa jwenn ase chaj solèy. Se poutèt sa, mete limyè solè inondasyon nou yo deyò kote yo ka dirèkteman absòbe enèji solè ak kote pa gen okenn abri.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Antre Voltage | DC6V -48V |
| Sous limyè | SMD 3030 |
| PF | PF>0.96 |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre |
| Rated lavi | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| Tanperati travay | -20~ plis 60 degre |
| Evalyasyon IP | IP66 |
| Garanti | 3 Ane |
| Aplikasyon | Highway, lakou, wout, deyò, elatriye. |
Imaj detaye:



Itilizasyon:



