Karakteristik pwodwi:
1. Efikasite enèji nan limyè solè dirije lari ekipe ak pil kanpe deyò kòm youn nan karakteristik kle li yo. Limyè lari sa yo siyifikativman diminye emisyon kabòn epi pi ba pri enèji lè yo itilize enèji solè.
2. Limyè lari sa yo fèt ak bon kalite-materyèl yo fèt pou kenbe tèt ak kondisyon metewolojik difisil epi yo gen yon lavi ki pi long pase limyè lari tradisyonèl yo.
PwodwiSpesifikasyon:
| Watt | 100W |
| Kalite Panèl Solè | Sel{0}}kristal Silisyòm |
| Panèl Solè Life span | 80% pouvwa apre 25 ane |
| Kalite batri | Lityòm Iron Phosphate LiFePo4 |
| Antre vòltaj | 85-265V oswa 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Efikasite lumineux | 180lm/W |
| Tanperati travay | -20 degre ~ 50 degre |
Imaj detaye:




Itilizasyon:


Solè dirije limyè lari ak pil yo ka itilize nan divès kote deyò, tankou wout, pak, pakin, ak zòn rezidansyèl yo. Potansyèl yo gen ladan diminye anprint kabòn jeneral nan zòn nan, amelyore estetik anviwònman an, ak ranfòse sekirite ak vizibilite nan espas piblik yo. Anplis de sa, limyè lari sa yo ka fasilman enstale nan kote ki aleka oswa ki pa{2}}nan rezo ak aksè enèji limite.
