Pwodwi Deskripsyon
Yon lanp solè lari tipik gen pati kle sa yo:
Panno solè fonksyone kòm "dèlko" nan sistèm nan, transfòme enèji solè nan elektrisite. Panno Silisyòm monokristalin, ki konvèti avèk efikasite, domine.
Fòm: Enstale nan tèt poto lanp lan, li panche pou optimize limyè solèy la.
Ki ap dirije bouchon lanp
Fonksyon: "Sous limyè" sistèm nan konvèti elektrisite nan limyè. Opsyon ki pi bon se dirije akòz gwo efikasite lumineux li yo ak lavi ki long.
Karakteristik: Lantiy oswa tas meditativ optimize distribisyon limyè ak ekleraj wout.
Batri ityòm lan travay kòm yon "inite depo enèji" pou estoke enèji solè ki pwodui pandan jounen an pou itilize nan mitan lannwit.
Tandans: Batri ityòm-ion, espesyalman ityòm fè fosfat, yo popilè. Yo ranplase pil plon-asid akòz gwo dansite enèji yo, pwa lejè, lavi pwolonje, ak ti polisyon. Yon konsepsyon "entegre" mete pil nan tèt lanp lan oswa bwat batri nan tèt poto lanp lan.
Fonksyon Intelligent Controller se "sèvo" nan sistèm nan, sipèvize operasyon li yo.
Devwa prensipal yo:
Jesyon chaj ak egzeyat Anpeche twòp chaj ak dechaj batri, pwolonje lonjevite li yo.
Otomatik kontwòl limyè: Limyè yo limen ak etenn lè li vin fè nwa ak limyè.
Kontwòl tan: Ou ka mete limyè a alè (pa egzanp, plen pouvwa pou 4 èdtan apre fè nwa, mwatye pouvwa jiska douvanjou).
Entelijan kontwòl pouvwa: Gen kèk contrôleur modèn ka ajiste klète ki baze sou pouvwa batri, asire operasyon san enteripsyon nan jou lugubr oswa mouye.
Fonksyon poto limyè: Sipòte tout konpozan.
Karakteristik: estrikti a dwe fò ak fèt pou presyon van lokal yo ak lòt faktè.

Pwodwi yoSpesifikasyon
| Non pwodwi | Solè ki ap dirije Street Light tout nan yon sèl |
| Panèl solè Max pouvwa | 18V/120W |
| Panèl solè pou tout lavi | 25 ane |
| Kalite batri | 12V/60AH ityòm batri (LiFePo4 batri) |
| Led chip mak | Philips 3030 dirije chip ak gwo klète |
| Lumen (LM) | 11000-12313LM |
| Dirije pou tout lavi | 50000 èdtan |
| Angle gwo bout bwa | 120 degre |
| Tan chaj (pa solèy la) | Plis pase oswa egal a 7 èdtan (ak ase klere fò) |
| Tan travay | 6-8 jou lapli |
| Travay TEMP ( degre ) | -30~+60 |
| CCT (K) | 5000K-6500K |
| Mòd ekleraj | Kontwòl limyè, endiksyon enfrawouj, ak kontwòl tan |
Pwodwi detay
Enèji -ekonomize ak zewo chaj elektrisite: konplètman itilize enèji solè, san yo pa konsome elektrisite nan griy la, pri fonksyònman an trè ba.
Enstalasyon se senp epi sistèm nan trè endepandan: Pa bezwen fouye tranche, mete câbles oswa enstale transfòmatè. Konstriksyon an se senp epi li ka aplike nan nenpòt zòn ak limyè solèy la. Li espesyalman apwopriye pou zòn aleka ak pouvwa-ki manke pouvwa.
San danje epi fyab: Itilize ultra-kouran dirèk vòltaj, elimine risk pou chòk elektrik. Pa gen okenn liy elektrik pou rezèv elektrisite vil la, epi pa pral gen okenn echèk liy akòz konstriksyon oswa lòt rezon.
Otomatik Entelijan: Operasyon totalman otomatik, san yo pa bezwen entèvansyon imen, sa ki pèmèt kontwòl entelijan ak jesyon aleka.
Pwoteksyon anviwònman: zewo emisyon kabòn, vèt ak pwòp.







Pwodwi Aplikasyon
Avantaj ki genyen nan lanp solè-lari yo detèmine ke yo patikilyèman apwopriye pou senaryo sa yo:
Nouvo konstriksyon riral yo ak wout riral yo: Rezoud pwoblèm fil elektrik difisil ak gwo depans elektrisite pou limyè lari tradisyonèl yo.
Wout segondè iben yo, pak yo, ak espas vèt yo: Kòm yon adisyon a limyè lari vil la, yo efikas nan enèji-yo ak zanmitay anviwònman an.
Konplèks Villa, kominote rezidansyèl yo: Amelyore estati kominote a, fasil pou enstale.
Espas pou pakin ak kare: Gwo zòn, gwo pri fil elektrik. Limyè lari solè yo se chwa ideyal la.
Atraksyon touris, chemen pou pyeton: Pa domaje ekoloji orijinal jaden flè, ak enstalasyon an fleksib.
Zòn elwaye, rejyon montay, ak zile: Nan zòn ki pa gen pwoteksyon griy elektrik, sa a se sèlman solisyon ekleraj posib.
Konpayi nou an


