Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. Anviwònman apwopriye yo enkli kloti, lakou, twotwa, wout, lakou, jaden, ak zòn ouvè.
2. Limyè sekirite solè ki enpèmeyab la gen tou de panno solè polysilicon ak pil ityòm rechargeable. Pi wo efikasite solè ki rive jiska 17 pousan, konplètman chaje nan 6-8 èdtan nan absòpsyon limyè solèy la, epi ki dire jiska 8-10 èdtan.
PwodwiEspesifik:
| Pouvwa | 50W 100W 200W 300W 400W 500W |
| Antre Voltage | AC85-265 |
| Sous limyè | SMD 2835 |
| PF | PF>0.90 |
| Rated lavi | 50000h |
| CCT | 3000K-6500K |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Lumineux | 150m/W |
| Tanperati travay | -30-50 degre |
| Frekans | 65Hz |
| Ekspozisyon Endèks | RA�% bc�80 |
| Evalyasyon IP | IP67 |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


