
Karakteristik pwodwi:
1. enpèmeyab, ki pa polisyon, solid, rezistan a tanperati ki wo, ak lavi ki long
2. Etenn li pandan jounen an oswa nan sitiyasyon ki gen gwo limyè epi limen li nan mitan lannwit.
3. Enstalasyon fasil ak san fil.
4. Limyè lari pou antre kay la, lakou dèyè a, teren baskètbòl, pakin, ak pasaj pyeton. Chwa ideyal la pou elektrisite gratis.
PwodwiEspesifik:
| Non atik la | Solè limyè lari 100W 200W 300W 400W 500W |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2700K-6500K |
| Evalyasyon IP | IP65 |
| Angle gwo bout bwa (degre) | 140 |
| CRI (Ra>) | 70 |
| Antre vòltaj (V) | AC100-240V |
| Efikasite limyè lanp (lm/w) | 100 |
| Flux lumineux lanp (lm) | 5000 |
| Garanti (Ane) | 3 |
| Tanperati travay (degre) | -20 rive 65 |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80 |
| Sèvis solisyon ekleraj | Ekleraj ak konsepsyon sikwi |
| Kalite atik | Solè Street Limyè 50w 100w 150w 200w 300w 400w 500w |
Imaj detaye:





Itilizasyon:

Anbalaj:

FAQ:
1. Ki sa ki sou limyè solè ki mache ak detèktè mouvman?
Pi bon limyè solè mouvman yo, pou mete li tou senpleman, se prevantif efikas ki travay nan tout move tan. Gade limyè solè deyò ki nan lis anba a pou amelyore sekirite lakay ou, epi gade kèk nan pi gwo chwa nou yo pou ede w deside ki seri ki ideyal pou rezidans ou.
2. Ki de kalite lanp prive solè lari yo?
Lanp lari prive ki mache ak enèji solè jeneralman itilize panno solè monokristalin oswa polikristalin.
3. Ki ranje tanperati koulè yo ofri?
Tout 3000-6500k yo disponib. 6000-6500k blan fre, 3000-3500k blan cho, ak 4000-4500k blan natirèl.
4. Konbyen MOQ la?
MOQ chak modèl se de moso.
