Dekri teren
Voye rechèch
Karakteristik pwodwi:
1. SOLÈ POWERED LAMP: Sa a 100 Watt solè lari limyè totalman mache ak enèji solè, ki konsiderableman diminye enèji ak itilizasyon pouvwa. Limyè solè lari a apwopriye pou itilizasyon deyò, tou de nan zòn iben ak nan zòn riral yo.
2. Pakin, lakou, lakou dèyè, jaden, fèm, lari, garaj, depo poto, waf, otowout, antre kay, teren espò, kare, ekleraj otowout, ak lòt sektè komèsyal oswa endistriyèl yo se jis kèk egzanp kote deyò kote a. limyè solè lari se parfe anfòm.
PwodwiEspesifik:
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Panèl solè | 18V 40W (selil Silisyòm monokristalin) |
| Batri | Batri ityòm 12V 18Ah |
| Enstale wotè | 5-6M |
| Lumen | 2400LM |
| Tan chaj | 6 èdtan |
| Koulè | Nwa |
| Materyèl | Aliminyòm |
| Style | Solè Street Limyè Deyò |
| Itilizasyon espesifik | Itilize deyò sèlman |
| IP Klas | IP 65 ki enpèmeyab |
| CCT | 6500K |
| Pouvwa | 40W/60W/80W/100W/200W/300W |
Imaj detaye:



Itilizasyon:


