
Karakteristik pwodwi:
1. Super Bright Solè Street Limyè: 120000 Lumens yo, gwo klète, pèl lanp SMD pou tout lavi pwolonje yo itilize nan limyè solè lari yo ekstraòdinè klere epi yo gen ti kras pouri limyè. Jiska 2200 pye kare ka limen.
2. Fasil pou Enstale: Limyè lari solè deyò yo fasil pou mete sou yon miray, poto, pye bwa, balkon, oswa nenpòt kote deyò depi yo vini ak tout accessories asanble ki nesesè yo. Poto ekleraj ta dwe gen yon dyamèt 1.5 pous x 4 pous. Li pafè pou pakin, lari, gazon, pak, elatriye epi li pa bezwen okenn fil elektrik.
PwodwiEspesifik:
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Solè Street | AC 85-265V |
| dirije | Bridgelux 20W |
| Batri | Batri ityòm |
| Koulè | Nwa |
| Style | Solè Street Limyè Deyò |
| Pouvwa | 40W/60W/80W/100W/200W/300W |
| Kalite sous limyè | dirije |
| Koulè limyè | Blan fre |
| Mwayèn lavi | 50000 èdtan |
Imaj detaye:





Itilizasyon:


FAQ:
1. Èske ou kouri yon konpayi manifakti oswa komès?
Nou briye nan pwodwi ki ap dirije limyè solè, ki ap dirije limyè deyò, ak ki ap dirije limyè andedan kay la kòm yon manifakti konpetan nan limyè ki ap dirije.
2. Èske mwen ka jwenn yon echantiyon pou teste bon jan kalite pwodwi a anvan ou mete yon lòd esansyèl?
Ou ap akeyi kòmande yon echantiyon pou evalye bon jan kalite nou an. Nou sèten ke kliyan ou yo pral mete lòt lòd avèk ou paske nan bon jan kalite atik nou yo!
3. Èske w ka ede m si lòd mwen an pou yon limyè solè lari ak yon telekomandasyon trè ijan?
Sètènman, nou pral fè tout efò pou ede ou. Nou ka pwodwi depi nou gen faktori pwòp pa nou. Nou kapab modifye orè pwodiksyon nou an jan sa nesesè.
4. Kouman mwen ka konnen estati fabrikasyon aktyèl limyè lari ki mache ak solè?
Jiskaske ou jwenn atik yo, nou pral kenbe ou enfòme sou chak etap fabrikasyon, ki gen ladan acha materyèl, estati pwodiksyon, dat livrezon, ak nimewo swiv.

