
Karakteristik pwodwi:
1. Ekleraj lari yo ka itilize pou ankouraje sekirite nan zòn iben epi tou amelyore sekirite pou chofè, pasaje yo ak pyeton yo.
2. aparèy ki enkòpore teknoloji, tankou kamera, limyè-sensing photocells ak lòt detèktè, prezante fonksyonalite siveyans an tan reyèl.
3. Limyè lari yo diminye vil yo nan konsomasyon enèji, amelyore sekirite piblik, ak ankouraje plis devlopman nan enfrastrikti entèlijan.
PwodwiEspesifik:
| Materyèl | Aliminyòm alyaj |
| Panèl solè | 18V 40W (selil Silisyòm monokristalin) |
| dirije | Bridgelux 20W |
| Batri | Batri ityòm 12V 18Ah |
| Enstale wotè | 5-6M |
| Lumen | 5000LM |
| Tan chaj | 6 èdtan |
| Itilizasyon Andedan kay la / Deyò | Deyò |
| Sous pouvwa | Solè Powered |
| Karakteristik espesyal | Enèji efikas, enpèmeyab, Capteur mouvman |
| CCT | 6500K |
| Pouvwa | 40W/60W/80W |
Imaj detaye:






Itilizasyon:


FAQ:
1. Konbyen ane nan limyè solè lari a ap travay?
Nou bay 5 ane pou limyè solè lari nou an.
2. Ki tanperati koulè ki disponib?
3000-6500k yo tout disponib. 3000-3500k blan cho, 4000-4500k blan nati, 6000-6500k blan fre.
3. Segondè efikasite ak enèji ekonomize limyè solè lari?
Efikasite tib dirije nou an rive nan 180lm pou chak Watt, ki se ekselan nan ekonomize enèji.
4. Ki opsyon peman yo ye?
Ti lòd yo ka peye pa Paypal oswa Western Union ak lòd pakèt ka peye pa Bank
5.Èske nou ka jwenn sipò si nou gen pwòp pozisyon mache nou an?
Tanpri enfòme nou demann detaye sou mache ou a, nou pral diskite ak pwopoze sijesyon itil pou ou, jwenn pi bon solisyon pou ou.
