Karakteristik:
1. Segondè efikasite: dirije tib batten limyè sèvi ak enèji-ekonomize ki ap dirije teknoloji, ki se trè efikas ak konsome mwens enèji pase ekleraj tradisyonèl fliyoresan.
2. Long lavi: lavi ki ap dirije tib batten limyè a pi long pase ekleraj tradisyonèl fliyoresan, ki ka dire jiska 50, 000 èdtan.
3. Antretyen ki ba: dirije limyè tib batten pa mande pou ranplasman souvan oswa antretyen, ki sove sou tan ak depans travay.
4. Zanmitay anviwònman an: limyè dirije tib batten se yon opsyon ekleraj ekolojik-zanmi, paske li pa gen pwodui chimik danjere tankou mèki.
5. Segondè ekleraj: dirije limyè tib batten bay limyè klere ak inifòm, fè li yon opsyon ideyal pou yon varyete aplikasyon.
6. Versatile: dirije limyè tib batten ka itilize nan yon seri de anviwònman, ki gen ladan anviwònman rezidansyèl, komèsyal, ak endistriyèl.
7. Pri-efikas: Pandan ke limyè dirije tib batten ka gen yon ti kras pi wo pri davans konpare ak ekleraj tradisyonèl yo, efikasite enèji yo ak lavi long fè yo yon chwa pri-efikas nan kouri nan longè.
An jeneral, limyè dirije tib batten se yon opsyon ekleraj trè efikas, ki dire lontan, ak versatile, ki fè li yon chwa ekselan pou nenpòt espas.
spesifikasyon:
| Pouvwa | 20W 30W 40W 60W |
| Gwosè | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Ang gwo bout bwa | 120 degre |
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | 80-83RA Oswa 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Sipòte Dimmer | Triac dimmable oswa 0-10V dimmable |
| Mterial | Kò aliminyòm + PC kouvri |
| Antre vòltaj (W) | AC85- -265V, AC100-277, 12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ki ap dirije chofè | Izole ak Rubycon kondansateur |
| Flicker gratis | Pa gen flickering |
| Viv (èdtan) | 50000 |
| garanti | 5an |
| Dirije chip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Kouvri | Kouvèti lakte |
| Karakteristik | IP44 ki pa enpèmeyab |
imaj detaye:



1.Ekleraj la kreye yon aparans ki lejè, dirab ak dous, fasil enstale epi kenbe.
2.Li pa emèt reyon UV.
Itilizasyon:


Pou egzanp, yo ka itilize yo eklere espas komèsyal tankou biwo, magazen an detay, ak depo, osi byen ke aplikasyon rezidansyèl tankou garaj, sousòl, ak atelye.
Sou nou:


Anbalaj ak livrezon:

FAQ:
1. Kouman mwen ka kontakte konpayi ou a?
A: Ou ka kontakte nou nan imèl, telefòn
2.Ki kondisyon peman ou ye?
A: Nou aksepte yon varyete metòd peman ki gen ladan transfè fil, PayPal, ak kat kredi.
3. Èske ou ka ofri echantiyon?
A: Wi, nou ofri echantiyon pou kliyan yo.
