Karakteristik pwodwi:
1. Enstalasyon rapid ak fasil-E26 estanda priz yo konpatib ak dirije grandi anpoul limyè, epi yo fasil pou enstale. Materyèl yo itilize nan anpoul k ap grandi konplètman konfòme yo ak RoHS. san sibstans danjere tankou plon, mèki, ak pati ki ka kraze. zanmitay anviwònman an ak fanmi.
2. Yon gwo spectre grandi anpoul limyè byen vit limyè ak eklere nenpòt espas epi li gen yon varyete de itilizasyon. gen yon klima konfòtab, dou, fre ak enfliyans minim sou lavi chak jou. Aloès vera, fig frans, sukulan, plant emwòd, pye bwa bonsai, flè, ak mayi se jis kèk plant andedan kay la ki ta ka benefisye de yon anpoul plon.
PwodwiEspesifik:
| Tanperati Koulè (CCT) | 3000K-6000K |
| Materyèl Kò lanp | Aliminyòm |
| Pouvwa | 100W/50W |
| Kte ki ap dirije | 150PCS SMD2835 |
| Spectre | Spectrum konplè: 100 Wouj plis 35 Blue plis 10White plis 5 IR |
| Antre Voltage | 85-265V |
| Bearn Angle | 120 |
| Viv lavi | 50000H |
| Baz | E26/E27/B22 |
Imaj detaye:



Itilizasyon



