Karakteristik pwodwi:
1. Safe - Tou de itilizatè a ak poul yo an sekirite pandan w ap itilize limyè a. Vòltaj ba li diminye chans pou chòk elektrik, epi li pa pwodui okenn chalè.
2. Vite pwolonje - 12 volts DC lanp poul la gen yon minimòm 50, 000 èdtan lavi.
3. Enstalasyon senp - lanp lan pran ti antretyen epi li senp pou enstale.
PwodwiSpesifikasyon:
| Pouvwa | 9W 18W 23W 25W |
| Gwosè | 60CM 120CM 150CM |
| Tanperati Koulè (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Efikasite lumineux (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Endèks rann koulè (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Ang gwo bout bwa | 180 degre |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Materyèl | Kò aliminyòm + kouvèti PC |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V Dimmable AC85-265V |
| Karakteristik | flicker gratis |
Imaj detaye:



Lanp poul inik 12 volts DC fèt pou repwodui solèy la, pou asire poul ou yo rete pwodiktif pandan tout ane a. Pou lonje èdtan yo nan "lajounen," ak ogmante ekleraj natirèl, limyè sa a ka mete nan poulaye a oswa kouri. Li senp pou itilize, san danje, ak enèji efikas.
Itilizasyon:


1. Ranfòse pwodiksyon: Lè yo pwolonje èdtan "lajounen" yo ak itilizasyon limyè poul, pwodiktè bèt volay ka ankouraje ponn ze ak ranfòse pwodiksyon an.
2. Amelyore devlopman - Lè yo bay ti poul yo limyè yo bezwen pou yo devlope, yo ka itilize atachman an pou ankouraje devlopman pi rapid poul yo.
3. Operasyon pandan tout ane a - Kèlkeswa sezon an oswa limyè anbyen, kiltivatè yo ka kenbe pwodiktivite poul yo pandan tout ane a avèk èd limyè poul.
Anbalaj ak livrezon:

