PwodwiSpesifikasyon:
| Rated vòltaj | AC85-277V |
| Pouvwa | 9W/14W/18W/36W |
| Kalite tib | T5/T8/T10/T12 |
| Longè | 0.6m/0.9m/1.2m/1.5m/1.8m/2.4m |
| Garanti | 3 ane / 5 ane |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Karakteristik | flicker gratis |
Pwodwi Deskripsyon

Konsepsyon ki enpèmeyab nan 18W 4FT Waterproof dirije Tib Poultry Light se youn nan karakteristik prensipal li yo. Sa fè li yon chwa ekleraj serye pou kiltivatè yo paske li ka tolere kondisyon mouye ak imid yo souvan wè nan bilding poul. Anplis de sa, teknoloji ki ap dirije limyè tib sa a garanti efikasite enèji, ki pral finalman sove depans pouvwa kiltivatè yo.
Tout lavi limyè bèt volay sa a se yon lòt karakteristik enpòtan. Kiltivatè yo ka konte sou lanp tib ki ap dirije sa a pou bay bèt volay yo yon limyè ki estab, serye pandan plizyè ane k ap vini yo, akòz lavi li 50,000 -èdtan. Sa a diminye deranjman nan oblije ranplase anpoul boule sou yon baz regilye anplis ekonomize lajan sou pri ranplasman.


Itilizasyon

Avèk anpil itilizasyon li yo nan yon fèm bèt volay, 18W 4FT Waterproof dirije Tib Poultry Light se yon zouti milti-purpose. Limyè sa a ka ofri kantite ideyal klète ak tanperati koulè pou adapte egzijans patikilye zwazo yo, si yo nan etap k ap grandi, kouche oswa kouve. Anplis de sa, li se senp pou enstale nan yon varyete ekipman, sa ki pèmèt kiltivatè yo pèsonalize konfigirasyon ekleraj yo nan kostim gou yo.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.
Nou menm tou nou bay solisyon ekleraj pwofesyonèl ak lòt sèvis entegre. BENWEI ensiste sou filozofi "bon jan kalite premye" nan travay ak kliyan li yo, kliyan nou yo kouvri Ewòp, Amerik, Azi, Ostrali, Lafrik di sid ak lòt peyi yo, te okipe yon pozisyon dirijan nan mache a ekleraj ak te genyen konfyans nan kliyan yo.

