PwodwiSpesifikasyon:
| Rated vòltaj | AC85-277V |
| Pouvwa | 9W/14W/18W/36W/40W/60W/80W oswa pouvwa Customized |
| Kalite tib | T5/T8/T10/T12 |
| Longè | 0.6m / 0.9m / 1.2m / 1.5m / 1.8m / 2.4mor longè Customized |
| Garanti | 3 ane / 5 ane |
| Ki enpèmeyab | IP65 IP67 |
| Antre vòltaj (V) | Triac dimmable 220V AC oswa 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Karakteristik | flicker gratis |
Pwodwi Deskripsyon

Teknoloji siperyè dirije teknoloji No Flicker T8 Tube Poultry Light se youn nan karakteristik prensipal li yo. Konpare ak anpoul fliyoresan konvansyonèl yo, teknoloji sa a non sèlman garanti yon eksperyans flicker-gratis, men li ofri tou yon lavi ki pi long ak efikasite enèji amelyore. Ou ka asire w ke No Flicker T8 Tube Poultry Light la pral kenbe pou anpil ane k ap vini akòz lavi li 50,000 èdtan.
Ansanm ak teknoloji dènye kri li yo, Limyè Poultry Tube No Flicker T8 te kreye ak byennèt poul ou nan tèt ou. Li te demontre ke limyè fiks ak regilye solisyon ekleraj sa a diminye estrès ak ranfòse pwodiksyon nan poul, sa ki lakòz bèt ki pi kontan ak an sante.


Ki jan yo chwazi yon pi bon ekleraj pou depo bèt volay?
1. gradyasyon ranje
Gradasyon Triac egzak bay yon gradyasyon trè lis osi ba ke 0.2% san okenn flicker asire ke gen yon anviwònman trè konfòtab pou poul yo.
Paske je poul yo trè sansib nan pwoblèm nan tranbleman, ki ta ka fè poul yo nève, lakòz yo goumen, ak pa vle manje ak bwè.
2. IP67 estriktirèl ki enpèmeyab
Kòm fèm bèt volay se yon aplikasyon kote yo pral wouze pa gwo presyon dlo, konsepsyon estriktirèl itilize teknik ak materyèl ki kenbe tèt ak anviwònman depo difisil pou ane kap vini yo.
Li diferan de lakòl ki enpèmeyab, pa janm te fonn ak koule pa chalè ak tan pase.
3. IK10 materyèl
Tout materyèl (IK10) deyò limyè a dwe melanje pa sèten PMMA + PC paske PMMA se anti-amonyak ak PC pi fò. (kapab chaje yon machin)
4. LED VF dwe menm
Kòm 2835 LED chip gen yon seri VF soti nan 2.9v-3.4v. Se konsa, nòmalman si yon sèl lanp fèt pa 2.9v ki ap dirije, lòt la fèt pa 3.4v ki ap dirije, Lè sa a, ou pa t 'kapab wè diferans lan lè yo 100% sou, men ou ta wè gwo diferans lè ou dim nan tou de lanp mwens pase 2% ant de lanp.
Itilizasyon

Tout bagay konsidere kòm, No Flicker T8 Tube Poultry Light se revolisyonè pou pwodiktè poul yo ap eseye ogmante pwodiksyon ak byennèt bèt yo. Solisyon ekleraj sa a esansyèl pou chak operasyon bèt volay akòz teknoloji ki ap dirije -kwen li yo, lavi pwolonje, ak anpil itilizasyon.
Konpayi nou an
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co, Ltd te etabli an 2010. Li se yon antrepriz nasyonal wo -teknoloji entegre konsepsyon, R&D, pwodiksyon ak lavant de pwodwi ekleraj andedan kay la ak deyò epi tou li ka fè OEM, ODM.
Nou menm tou nou bay solisyon ekleraj pwofesyonèl ak lòt sèvis entegre. BENWEI ensiste sou filozofi "bon jan kalite premye" nan travay ak kliyan li yo, kliyan nou yo kouvri Ewòp, Amerik, Azi, Ostrali, Lafrik di sid ak lòt peyi yo, te okipe yon pozisyon dirijan nan mache a ekleraj ak te genyen konfyans nan kliyan yo.

